e-book zdarma

Ako sa zbaviť dvojitej brady či ovisnutých líc bez plastického chirurga

Inšpirujte sa príbehom 4 žien, ktorým tvárová joga pomohla. Dozviete sa, o čom tvárová joga je, aké sú jej benefity a prečo je skvelé cvičiť ju.

ako sa zbavit dvojitej brady či ovisnutých bez bez plastického chirurga: Tvarova gymnastika Tvarova joga
Zuzana Ondrisova: 5 krokov k zdravej pleti

e-book zdarma

5 krokov k zdravej pleti alebo kozmetický salón u vás doma

Ako sa starať o pleť, aby bola zdravá? Čo určite nevynechať, ako si vyrobiť domáci píling či ktoré sérum použiť na očné okolie?

e-book s videami

Ako omladnúť bez plastického chirurga

Pomocou inštruktážnych videí, tipov a rád na viac ako 50-tich stranách eBooku vás prevediem krok za krokom ku pekne a mlado vyzerajúcej tvári. 

EBOOK je k dispozícii aj v českom jazyku.

eBook- Ako omladnut bez plastickeho chirurga ?

Čo hovoria na e-book jeho čitateľky?

O tvárovú jogu som sa začala zaujímať až vďaka Zuzke. Informácie som mala chabé a tie čo som našla na internete mi neposkytovali ucelený obraz ako správne cvičiť. Tým, že žijem v zahraničí, nemala som možnosť absolvovať ponúkané kurzy na Slovensku. Tento eBook však poskytuje ucelený obraz o tvárovej joge a je veľmi zrozumiteľne spracovaný aj pre úplných začiatočníkov. Odporúčam všetkým, ktorí by chceli začať s tvárovou jogou, ale nevedia ako na to.
Martina DellapietraHR
Obličejová joga mě nadchla od první informace, kdy jsem se o ní dozvěděla. Jsem personalistou a vím, jak je první dojem důležitý. Po přečtení e-booku zdarma jsem zapojila první cviky cestou autem z a do školky a těšila se na tento kompletní e-book se všemi cviky. Jsou jednoduché a přitom je na obličeji cítit, že se s ním něco děje. Už teď se těším na výsledky 🙂 E-book doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře.
Martina Koláčkovápersonalistka
E-book je veľmi zaujímavý a obsahovo perfektne štruktúrovaný - žiadne zbytočné informácie, len jasné fakty a návody. Veľmi sa teším, že som mala možnosť sa s ním zoznámiť a vrelo ho odporúčam všetkým!
Katarína HodoňováJazyková korektorka a prekladateľka Corectus
Tvárová joga je nenáročná, zábavná a pomáha dosiahnuť to čo všetky chceme – byť krásne! Ebook je plný informácií, dobre sa číta a pomôže naučiť sa cviky aj bez účasti na kurze.
Katarína BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.