Akcia E-book za 5 EUR zdarma

5 krokov k zdravej pleti

alebo kozmetický salón u vás doma

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa, mesto, kde žijete) sú u mňa v bezpečí a budeme (LOG ON RE, s.r.o. a FYI SK Online, s.r.o.)  ich na základe Vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov , ktoré vychádzajú z európskej  legislatívy. Stisnutím tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov od nás, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém. Svoj súhlas môžete kedykoľvek  odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Je možné, že Vám eBook príde do priečinka: Promotions, Reklama, Social, Siete alebo Spam. Presuňte si ho prosím do hlavného priečinka - Inboxu, aby ste neprepásli žiadnu novú informáciu či článok. Najlepšie bude, ak si pridáte kontakt zuzana@thefaceyoga.com do kontaktov. Ďakujem, Zuzana.

Na váš email posielam len relevantné informácie a to, čo vám môže pomôcť 🙂

Zuzana Ondrisova: 5 krokov k zdravej pleti

Čo hovoria o E-booku

Mala som neskutočne suchú pleť, krémovala som sa bambuckým maslom, skúšala Avéne kozmetiku, ale nič nepomáhalo. Pleť som mala takú vysušenú, že okolo úst, na lícach a brade mala som drobné vejárikové vrásky. Bolo to zúfalé, keď som si dala mejkap, tak sa suché fľaky na tvári ešte zvýraznili. Stačilo si prečítať pár vašich rád a prišla som na to, že som používala nesprávnu kozmetiku na čistenie pleti. Odložila som mydlo a gél, kúpila som si čistiace mlieko na suchú pleť, tonizačnú vodu, pridala som kolagénové sérum, hydratačný krém, raz za týždeň píling, lymfomasáž a stal sa "zázrak". Mám takú čistú pleť snáď ako nikdy. Veľmi si považujem, že tak úprimne zverejňujete svoje skúsenosti.
Zuzana