Aj vy si často pri pohľade do zrkadla hovoríte

Mám vrásky, dvojitú bradu, vyzerám smutne...

A chcete s tým niečo urobiť?

Našli ste sa v tom?

Ak áno, určite si nenechajte ujsť Online kurz tvárovej jogy cez aplikáciu ZOOM. Počas 3 x 60 -tich minút vás naučím ako si udržať mladistvý vzhľad tváre aj bez skalpela a botoxu, skontrolujem techniku, urobím individuálny plán cvičenia a dám vám pomôcky, s ktorými budete cvičiť dennodenne. Na kurze bude maximálne 7 žien a každej sa teda budem môcť venovať a dať spätnú väzbu. 

A VIETE PREČO?

Lebo sa budete chcieť cítiť rovnako, ako keď ste  kurz ABSOLVOVALI....

Spokojné, vysmiate, naradostené, že ste pre seba niečo urobili. Nielenže sa budete dobre cítiť, ale ono to na vás bude aj vidieť!

A ktorá z vás by sa nechcela cítiť dobre každý deň?  Takú ženu nepoznám!

Čo sa v kurze naučíte

  • Ako spevniť kontúry tváre
  • Ako zdvihnúť povisnuté viečka
  • Ako eliminovať opuchy pod očami
  • Ako odstrániť dvojitú bradu
  • Ako spevniť krk
  • Ako zjemniť vrásky na čele a okolo očí
  • Kedy a ako cvičiť a najmä ako dosahovať výsledky aj keď máte málo času
tvarova-joga-kurz

Toto vám bude pomáhať na ceste za peknou tvárou:

INDIVIDUÁLNY PLÁN

Aby ste presne vedeli, na čo sa máte zamerať, ktoré sú vaše kľúčové cviky a čo potrebujete zlepšiť.Plán si stiahnete z online kurzu.

TAHAK-ZAKLADNA-ZOSTAVA-CVIKY-TVAROVA-JOGA

ŤAHÁK

Základných 11 cvikov na precvičenie celej tváre spolu s rozcvičkou. Ťahák si môžete nalepiť na zrkadlo alebo nočný stolík, či chladničku. Aby ste náhodou nezabudli cvičiť. Ťahák si stiahnete z online kurzu.

PRÍSTUP K VIDEÁM S CVIKMI, MASÁŽAMI 30 DNÍ 

Všetko čo sa naučíme a oveľa viac budete mať k dispozícii vo forme videí na 30 dní  v cene kurzu.

Mladneme s tvárovou jogou

PODPORNÁ FB SKUPINA

Uzatvorená skupina na Facebooku Mladneme s tvárovou jogou, v ktorej si zdieľame pokroky z cvičenia a motivujeme sa navzájom.

MOJA OSOBNÁ PODPORA

Nie ste si niečím isté, ozvite sa, rada vám pomôžem.

Máte moju podporu, telefonicky či e-mailom.

Ak máte radi po ruke aj tlačenú verziu cvikov,môžete si zakúpiť:

Kniha Omladnite s tvárovou jogou

KARTIČKY S CVIKMI za 14,99

21 cvikov, na jednej strane fotka a názov cviku, na druhej strane popis a zameranie na svalové partie

 

KNIHU - OMLADNITE S TVÁROVOU JOGOU za 18,90 Eur

V knihe nájdete 24 cvikov, jednoduché masáže, teoretické poznatky k svalom a koži. Príbehy žien a ich skúsenosti s tvárovou jogou. Tipy ako riešiť problematické partie tváre a aj miesto na vaše poznámky.

Napadli vám ku kurzu nejaké otázky?

Ako dlho trvá základný kurz?

Základný skupinový kurz trvá 3x60 minút.

Koľko ľudí je na základnom skupinovom kurze?

Na základnom kurze tvárovej jogy je max.8 účastníčok. Je to z dôvodu, aby lektorka mohla odkontrolovať správnosť cvičenia a individuálne s každou klientkou mohla prejsť najdôležitejšie cviky a postupy.

Ako budem vedieť, ktoré cviky sú pre mňa najdôležitejšie?

Veľmi jednoducho. S každou dámou si prejdem individuálne, čo ju trápi a na základe toho pripravíme individuálny plán cvičenia.

Je nejaké pokračovanie po základnom kurze?

Môžete sa zúčastniť kurzu pre pokročilé klientky, kde sa budeme viac venovať niektorej problematickej partii. Môžete so mnou absolvovať aj individuálnu konzultáciu.

Ako sa mám na kurz prihlásiť?

Emailom na zuzka@tvarovajoga.sk, telefonicky na 0902 980 416, alebo cez tlačítko na tejto stránke. Vaše miesto je potvrdené až po úhrade kurzovného.

Čo si mám pripraviť na kurz?

Vytlačiť si materiály, pripraviť si čelenku, sponky, gumičku do vlasov a pero, olej na masáž tváre

Koľko stojí kurz?

Kurz stojí 69 EUR a zahŕňa mesačný prístup k videám základného online kurzu a ako bonus 7-dňové členstvo vo FACE YOGA LIVE CLUBE.

Ako sa mám obliecť?

Odporúčam sa obliecť pohodlne, príjemne, mať na sebe tričko prípadne tielko s miernym výstrihom, nakoľko si robíme masáž tváre a krku a tiež aby lektorka videla prácu svalov aj na krku a brade. Z tohto dôvodu sa neodporúča rolák, blúzka, košeľa a pod.

Môžem byť na kurze tvárovej jogy nalíčená?

Mejkap z tváre je potrebné pred cvičením odstrániť a pleť nakrémovať. Na kurze si robíme masáž tváre a bankovanie a to nie je vhodné praktizovať na nalíčenej pleti.

Môžem prísť na kurz pre pokročilé, aj keď som na základnom kurze nebola?

Nie, tento postup neodporúčam, nakoľko nemáte k dispozícii materiály, podľa ktorých budeme cvičiť aj na pokročilom kurze a tiež prvú polhodinu budeme opakovať to, čo sme sa na základnom kurze naučili.

Môžem prísť na kurz pre pokročilé, ak cvičím podľa základného online kurzu?

Áno, v tomto prípade je možné zúčastniť sa.

Čo mám urobiť ak by som si chcela osviežiť cviky po základnom a pokročilom kurze na videách?

Môžete si zakúpiť základný online kurz alebo jeden z kurzov zameraných na problematické partie – 1.očné okolie a čelo 2. Kontúry tváre, líca a okolie úst 3. Brada, krk a dekolt, kde nájdete 15 cvikov na každú partiu, masáže, masáže s bankami, inštrukcie a všetky dôležité rady a tipy ako cvičiť.

Pomôže mi tvárová joga na vrásky na čele?

Určite áno, počas kurzov sa učíme pracovať s mimikou tváre a čelo, ktoré používame nadmerne sa snažíme nepoužívať ak ho nepotrebujeme. Pri vráskach na čele odporúčam kombinovať cvičenie, masáže – uvoľňovanie kŕčov a bankovanie. Tiež je dôležité používať hydratačné sérum a na noc náplaste na vrásky.

Je bankovanie tváre vhodné ak mám popraskané žilky na tvári?

V tomto prípade bankovanie tváre neodporúčam, tu je lepšie kombinovať cvičenie a masáže tváre.

Rozhodli ste sa KURZ SKúsiť? Skvelé!

Termíny kurzov pre začiatočníčky

Vyberte si prosím z termínov nižšie a v prihláške nezabudnite napísať do poznámky dátum.

10. - 17. - 24.10. od 18:30 - 19:30 kurz je VYPREDANÝ

21.11., 28.11., 5.12. od 18:30 - 19:30 -    VYPREDANÝ

večer -  tri týždne po sebe, jednu hodinu cez ZOOM aplikáciu sa budeme spolu učiť 🙂

(videá ku všetkým cvikom, masážam a bankovaniu), prístup budete mať 30 dní

pre absolventky základého kurzu

Termíny kurzov pre Pokročilé

so zameraním na problematické partie

Kurzy pre pokročilé sú určené pre absolventky základného kurzu. Kombinujeme tu všetky tri omladzovacie techniky - cvičenie, masáže a bankovanie a  zameriavame sa na problematické partie. Prihlásiť sa môžete e-mailom na zuzka@tvarovajoga.sk

Nenašli ste vhodný termín?  Nevadí, môžete sa prihlásiť aj na individuálny online kurz so mnou alebo vypíšte dotazník podľa miesta bydliska a ja vás budem informovať o možnostiach.

Ako hodnotia kurzy moje klientky?

Ako hodnotia tento kurz moje klientky?

Zúčastnila jsem se kursu obličejové jógy ze zvědavosti a také z profesního zájmu - zabývám se celý život kosmetikou a učím ženy správné péči o pleť a líčení. Zuzka mě naprosto nadchla! Její profesionální přístup a lidskost. Pevně věřím, že obličejová jóga má smysl! Některé cviky již jsem zařadila do svého denního programu a už vidím první výsledky :-). Přikládám foto se svým vnukem a Zuzce přeji spoustu úspěchů v tom, co dělá. Přesvědčila mě o tom, že to dělá celým svým srdcem.
Ivaporadkyňa Mary Kay
Práve som sa vrátila od kozmetičky, kam chodím raz do mesiaca na čistenie a masáž. Zhodli sme sa, že tentokrát to nebolo s tým zanesením pleti až také zlé. Tak som sa priznala, že čo už cca 3 týždne robím a ostali také nadšené, že som nechávala kontakty na Zuzku. Moja kozmetička hovorí, že tvárovej joge veľmi verí a bude sledovať na mne zmeny. Len krátko dodám, že mám veľkú radosť a povzbudzujem všetky ženy - skúste, zažijete, vytrvajte a uvidíte!
Vierka B.
Chcela som ti písať. Včera večer som si prvý krát precvičila komplet celú zostavu. A zažila som neuveriteľný pocit uvoľnenia a ľahkosti, ako po hodine intenzívneho cvičenia jogy. Super 🙂
Martina O.podnikateľka
Som úplne nadšená a veľmi sa mi páčili jednotlivé cviky. Úplne som fascinovaná vaším čelom, úplne vyhladené a bez vrások, tak to by som chcela, ale ja v mojom veku už len môžem chcieť :). Ale budem cvičiť už len zo zvedavosti kam sa pohnem. Naozaj výborný kurz.
Anička Š.dôchodkyňa
Zuzi, hlásim, že regeneračnú fázu mám úspešne za sebou, nejak ma to chytilo. Som taká povzbudená, lebo neviem, či je to v takej krátkej dobe možné, ale v piatok mi kolegyňa hovorí že: "Neviem, čím to je, ale vyzeráš tak nabudene, akoby si sa dobre vyspala!" Aj ja som si všimla, že mám takú napnutejšiu pleť. Môže sa tak rýchlo prejaviť takýto efekt? Som nadšená!
Katka
Práve som docvičila 17x a tiež masáž - je super. Dnes ráno som prvýkrát nemala na čele vrásky po zobudení!!! Bola a som taká šťastná! Aj počas dňa - keď som dnes dosť pracovala za PC som nemala takú výraznú vrásku na čele medzi očami. Cvičím poctivo aj pridané cviky. Keď ideme v aute, všetci už začínajú chápať, že to bez cvičenia ráno nepôjde. Aspoň im hneď z rána urobím náladu:)))
Ľubka M.
Ahoj Zuzi, ďakujem veľmi pekne za všetky potrebné info :). Svalovicu mám teda poriadnu, až sa mi to nechce veriť, že toľko svalov máme na tvári. Zatiaľ režim dodržiavam, baví ma to. Sama už teraz vidím výsledky, opuchy sú polovičné.
Betka T.
Dnes som bola po 1,5 mesiaci cvičenia tvárovky u kozmetičky a ona sa ma spýtala, či som bola teraz niekedy na kozmetike inde, že mám vypnutejšiu a omnoho pružnejšiu pleť. Podotýkam, že mám 45 rokov a môj vek je na mojej tvári aj vidieť! Ale Zuzka naštartovala novú etapu v mojom živote, dáva to zmysel! Niekedy s námahou, inokedy s radosťou, ale pravidelne. Ďakujem Zuzi, sama to robíš srdcom, a to je poznať! :-).
Katka H.
Kurz tvárovej jogy u Zuzky Ondrisovej mi doslova rozjasnil deň. Veľmi oceňujem nielen profesionalitu a odbornosť, s akými Zuzka kurz vedie. Pre mňa osobne má vysokú pridanú hodnotu ľudskosť, šarm a trpezlivosť, s akou Zuzka pristupuje ku každej klientke. Na kurze som získala cenné teoretické informácie a najmä praktické zručnosti z oblasti tvárovej jogy, cvičenia tvárových svalov. A tiež poznanie, koľko svalov na tvári človek má! Neviem, či svalovica na tvári, s ktorou som sa deň po kurze zobudila, bola výsledkom cvikov alebo smiechu a skvelej nálady, v ktorej sa celý kurz konal. Zrejme kombinácia oboch:). Každopádne to bol jeden z nezabudnuteľných a zmysluplných kurzov, na ktoré malo cenu prísť. Následná mailová komunikácia zo strany Zuzky bola potvrdením jej profesionality a skutočne individuálneho prístupu ku mne ako klientke. Investíciu do kurzu tvárovej jogy so Zuzkou Ondrisovou odporúčam každej žene,ktorá vie, že krásna pleť, pevné kontúry tváre a svieži vzhľad tváre v akomkoľvek veku je dosiahnuteľný v prvom rade zásluhou správneho cvičenia tvárových svalov a dobrej nálady. Oboje si na kurze užijete naplno. Odporúčam.
Andrea Trávničkováinšpiratívna koučka, www.andreatravnickova.sk