pozývam vás do lektorského kurzu

staňte sa certifikovanou lektorkou tvárovej jogy

Pamätám si, ako som sa rozhodovala po 6. rokoch na materskej, čo budem robiť. Mala som jasnú víziu: CHCEM robiť niečo, čo ma baví a bude prospešné aj pre druhých. Niečo, čo dáva ZMYSEL. Prišiel nápad, doslova o 5 minút 12. A pustila som sa do lektorského kurzu tvárovej jogy.

Veľa som sa naučila, začala rozumieť súvislostiam. Po kurze som nakúpila knihy a usilovne prechádzala jednu za druhou. Dôležité bolo aj testovanie na mojich kamarátkach. Pomaličky som začala robiť kurzy. Najskôr individuálne, potom pre malé skupinky v Bratislave. Neskôr som dostávala ponuky aj do iných miest.

Prišla potreba mať svoj web, Facebook, vizitky, pekné fotky, materiály. Ako na to? Investovala som do vzdelania, učila sa tvoriť web, písať články, komunikovať na sociálnych siaťach, točiť videá. Absolvovala som ďalšie kurzy, ktoré mi pomáhali rozvíjať môj biznis.

Krok za krokom

Všetko, čo som zarobila, som hneď investovala. A neboli to desiatky ani stovky EUR. To, kde sa moja tvárová joga nachádza teraz, je niekoľkoročná práca, desiatky hodín za počítačom, na cestách, na kurzoch, prednáškach, workshopoch, sú za tým stovky žien, ktoré moje kurzy absolvovali. A veľmi ma to baví!

Dnes mám radosť, že sa myšlienka prirodzeného omladenia tváre rozširuje medzi mnohé ženy. Keďže som dostávala nespočetné množstvo otázok, či by som mohla školiť, začalo mi to vŕtať v hlave. Myšlienka vo mne dozrievala viac ako rok. Premýšľala som, či a ako sa do toho pustiť.

S lektorskými kurzami som začala v roku 2018. Pripravila som pre vás kurz, kde vás naučím všetko, čo na úspešné a kvalitné vedenie kurzov tvárovej jogy a poradenstvo potrebujete. To, čo som ja nadobúdala roky, nájdete v tomto kurze.

teória aj prax ako na tácke

Zosumarizovala som moje niekoľkoročné vedomosti a skúsenosti, teoretické aj praktické. Vďaka tomu ušetríte kopec času a námahy a nemusíte pracne zisťovať, čo funguje a čo nie. Ponúkam vám to v jednom ucelenom kurze. Doslova "ako na tácke" :).

Kurz je určený pre všetky z vás, ktoré sa chcete v tejto oblasti vzdelávať a pomáhať ženám, ale aj mužom prirodzene a dobre vyzerať. Ak ste kozmetička, fitnes trénerka, či inštruktorka jogy alebo pilatesu, môžete tvárovú jogu zahrnúť do lekcií a obohatiť svoje hodiny. Alebo ak vás nebaví momentálna práca a hľadáte niečo zmysluplné, čo vám bude prinášať radosť, ale aj financie, tak ste na správnom mieste :). Poďte preskúmať detaily! 

Predstavte si, že aj vďaka vám budú po svete chodiť krásne, šťastné a spokojné ženy!

Mojim cieľom je vytvoriť tím lektoriek, ktoré budú ďalej šíriť myšlienku prirodzeného omladnutia tváre v jogových a fitness štúdiách alebo kozmetických salónoch po celej SR, ČR a zahraničí.

Určite vám napadajú mnohé otázky - pre koho je kurz určený, ako bude vyzerať, čo všetko sa naučíte, koľko času na to budete potrebovať a koľko to bude stáť. Nech sa páči, čítajte ďalej.

Tvárová joga omladzuje a nebolí
tvarova-joga-kurz-zuzana-ondrisova

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ 

Pre všetky ženy, ktoré chcú získať či rozšíriť si vedomosti v oblasti prirodzeného omladenia tváre.

Môžu sa stať lektorkou tvárovej jogy na plný úväzok alebo bude tvárová joga doplnkom ich hlavnej pracovnej náplne. Kozmetičky, majiteľky kozmetických salónov, inštruktorky jogy či pilatesu, masérky. Avšak pokojne aj mamy na materskej či marketingové manažérky, ako som bola ja. 

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ

Celý kurz bude prebiehať ONLINE  3 MESIACE. Tempo učenia si určíte vy avšak odporúčam "držať krok" s celou skupinkou a podľa harmonogramu. Po absolvovaní praktických modulov budete preskúšané cez Zoom.

Na konci vás bude čakať preskúšanie teoretických aj praktických znalostí a následná certifikácia s celou skupinkou cez ZOOM. Učiť sa budete pomocou videí v členskej sekcii a taktiež vo FB skupinke. V prípade otázok vám budem k dispozícii v uzatvorenej FB skupine a cez e-mail.

KOĽKO ČASU BUDETE POTREBOVAŤ

Kurz obsahuje 9 modulov, každý obsahuje videá aj textovú časť. Počas kurzu dostávate aj praktické úlohy. Dajte si dostatok času na naštudovanie každého jedného modulu, venujte sa témam pravidelne.

Naštudovanie teoretických modulov vám zaberie cca 2-3 hodiny, praktické moduly viac, nakoľko je potrebné každému cviku či masáži venovať zvýšenú pozornosť.

CERTIFIKÁCIA

Po zvládnutí praktických modulov s cvikmi si spoločne urobíme preskúšanie cez Zoom. Pokiaľ skúšku úspešne ukončíte, následne získate aj certifikát.

Čo vás v kurze čaká

cviky-tvarova-joga-zuzana-ondrisova-re

9 MODULOV plných teoretických aj praktických cvičení, informácií a vedomostí a praktické úlohy

tvarova-joga-kurz

Uzatvorená podporná skupinka rovnako naladených žien na Facebooku

Materiály v tlačenej forme a ďalšie pomôcky, k pohodlnému a efektívnemu vzdelávaniu.

Moduly sa vám budú otvárať postupne. Kurz je rozdelený a načasovaný tak, aby ste mali priestor a čas si všetky moduly preštudovať a naučiť sa ich. 

Moduly na seba nadväzujú a sú usporiadané tak, aby ste PO ICH ABSOLVOVANÍ DOKÁZALI VIESŤ KVALITNÝ KURZ TVÁROVEJ JOGY úplne samostatne.  

Čo sa v kurze naučíte

 • Prečo starneme a ako to spomaliť
 • Tvárové svaly a ich funkcia
 • Aké sú benefity cvičenia tvárovej jogy a masáží
 • Niekoľko desiatok cvikov na svaly krku tváre a dekoltu a masáží tváre
 • Bankovanie tváre
 • Ako odkontrolovať správnu techniku cvičenia
 • Ako zdiagnostikovať tvár
 • Ako viesť kvalitné kurzy tvárovej jogy
 • Ako začať organizovať kurzy
tvarova-joga-kurz

Moduly v kurze

Obsah jednotlivých modulov, ktoré sa vám budú postupne otvárať počas šiestich týždňov

#1 STARNUTIE A KOŽA

Povieme si, aké sú príčiny starnutia a akými spôsobmi vieme starnutie spomaliť. Prirodzené metódy a ich benefity. Ako funguje koža, starostlivosť o pleť.

#2 TVÁROVÉ SVALY

Tvárové svaly zväčša pocítime, až keď s nimi cvičíme. Dôležité svaly sa naučíme pomenovať a budeme vedieť, čo spôsobuje ich pohyb a ako ich môžeme udržať v dobrej kondícii.

#3 CVIKY 1. časť

V tejto časti sa zameriame na cviky, ktoré spevňujú krk, dekolt a bradu. Ukážeme si viaceré alternatívy. Naučíme sa kontrolovať správnu techniku.

#4 CVIKY 2. časť

Cviky zamerané na strednú časť tváre - líca, pery, nosoústna ryha a kontúry tváre. Cviky, vďaka ktorým už nebudeme mať smutný výraz tváre.

#5 CVIKY 3. časť

V tomto module sa zameriame na oči a čelo. Sú to dve najproblematickejšie partie vôbec a tak si vysvetlíme, ako ich zvládnuť.

#6 MASÁŽE

Povieme si, ako nám pomáhajú masáže tváre pri jej omladzovaní. Ukážeme si masáže zamerané na konkrétne partie tváre.

#7 BANKOVANIE

Obľúbená technika bankovania tváre, spôsoby, kontraindikácie, bankovanie všetkých partií tváre.

#8 DIAGNOSTIKA TVÁRE

Povieme si, ako zdiagnostikovať tvár, čo odporučiť klientke a ako pre ňu urobiť individuálne inštrukcie.

#9 AKO VIESŤ KURZY

Naučíte sa, akým spôsobom viesť kurzy tvárovej jogy, aby boli vaše klientky spokojné a dosahovali želané výsledky.

koľko to bude stáť

Môžete si vybrať z dvoch možností - STANDARD alebo PREMIUM kurz

1.Lektorský kurz STANDARD  

Absolvovaním kurzu získate:

 • 9 modulov s cvikmi, teoretickými a praktickými informáciami
  Všetky moduly a informácie v nich budete potrebovať na úspešné a kvalitné vedenie kurzu.
 • Prístup do kurzu 12 mesiacov
  Ku kurzu a jeho častiam sa môžete kedykoľvek vrátiť a v čom si nebudete isté, zopakujete si.
 • Manuál pre lektorku v tlačenej podobe
  Každá budúca lektorka dostane odomňa manuál s potrebnými informáciami, ktoré jej budú na kurzoch pomáhať.
 • Uzatvorená FB skupina
  Je fajn ak vieme, že nie sme na to štúdium samé :-). Môžeme si zdieľať pokroky, obavy, otázky.
 • Certifikát o absolvovaní kurzu
  Po úspešnom absolvovaní skúšky dostane každá lektorka certifikát.
 • Nákup materiálov pre vaše kurzy za veľkoobchodné ceny
  Napr. kartičky s cvikmi tvárovej jogy, náplaste na vrásky a pod.

CENA KURZU STANDARD JE 1299 EUR

2. Lektorský kurz PREMIUM  

Pri výbere tohto kurzu získate praktické tipy šité na mieru pre vás.

PREMIUM balíček oproti balíčku STANDARD naviac obsahuje:

 • 2 x hodina konzultácie: "Ako naštartovať Váš biznis"
  Počas dvoch 60 minútových konzultácií nastavíme váš biznis podľa vašich potrieb a možností. Konzultácie sú v hodnote 400 EUR.
 • PRÍSTUP DO MOJICH ONLINE KURZOV
  Prístupy na 12 mesiacov do nasledovných kurzov: 1.Základný kurz tvárovej jogy, 2.Kurz očné okolie a čelo, 3. Kurz kontúry tváre, líčka a pery, 4.Kurz na pekný krk, bradu a dekolt, 5.Zostavy cvikov a masáží, 6.FACE YOGA LIVE CLUB, Kurzy sú v hodnote 384 EUR

CENA KURZU PREMIUM jE 1799 EUR

Uvedené sumy kurzov je možné uhradiť na dve splátky a taktiež aj v CZK.

Zdá sa vám, že je to vysoká investícia?

Na jednoduchom príklade si ukážeme, za aký čas sa vám vráti

PRÍKLAD A

Predstavte si, že raz do mesiaca usporiadate vo vašom jogovom štúdiu alebo kozmetickom salóne základný kurz pre 6 žien. Môžu to byť aj vaše klientky.

 • Cena kurzu na osobu je 59 EUR, materiál pre každú klientku vás stojí 5,9 EUR
 • Spolu máte 6 osôb x 59 EUR, to je 354 EUR, mínus suma za materiál 35,4 EUR, váš zisk je 318,6 EUR

PRÍKLAD B

Nemáte vlastný priestor, ale vaša priateľka vám ho rada prenajme. Cena za prenájom je 40 EUR. Na kurz pozvete kamarátky, kolegyne. Predpokladajme, že ich bude 6.

 • Cena kurzu na osobu je 59 EUR, materiál pre každú klientku Vás stojí 5,9 EUR, prenájom priestoru 40 EUR
 • Spolu máte 6 osôb x 49 EUR, to je 354 EUR, mínus suma za materiál a prenájom, váš zisk je 278,6 EUR

Investíciu máte naspäť za dva - tri mesiace

Som si však istá, že budete mať viac kurzov aj viac klientov, takže to bude

ešte rýchlejšie! 🙂 

A čo na kurz hovoria jeho absolventky?

Milá Zuzi, Ještě jednou ti chci moc poděkovat za tvůj lektorský kurz a za tvé vedení. Za to, že jsem díky tobě mohla začít novou etapu ve svém životě. Nelituju ani na moment, že jsem se rozhodla pro lektorský kurz právě u tebe! Tvůj kurz je vymazlený do všech detailů, je to příjemné prostředí a navíc mi vyhovovalo i dané tempo a atmosféra, která kolem toho panovala a panuje. Dokázala jsem překonat některé své hranice ( videovizitka či být součástí online přezkoušení spolu s dalšími skvělými ženami). Měla jsem z toho obavy, ale ty se celkem rychle rozplynuly a mě to motivovalo jít zase o kus dál. Face Yoga se stala už neodmyslitelnou součástí mého života. 🙂 Mám v tebe a tvou práci neochvějnou důvěru a jsem hrdá na to, že můžu být součástí tvého kvalitního a odborného lektorského týmu a mít možnost učit obličejovou jógu další ženy.. Z celého srdce děkuju!!!
Lucie Hrachovcová
Lektorský kurz u Zuzky som si veľmi užila, veľké množstvo informácií ktoré Zuzka predáva skvelou formou v každom jednom module. Je to úžasná motivácia aj pre každú z nás ktorá kurz absolvuje, čo všetko sa dá s našou tvárou robiť a ako pomôcť sebe ale aj ďalším ženám vyzerať a cítiť sa krásne. Zuzka vždy perfektne vysvetlila každú jednu otázku na rôzne témy, ktoré sme mali. Je skvelá učiteľka, pretože nepredáva iba techniku ako cvičiť ale aj konkrétne skúsenosti z praxe, tipy a triky ktoré počas jej cesty nadobudla a to veľmi oceňujem. Ďakujem 🙂
Dagmara Krchnavá
Zuzi, děkuji Ti za tvou inspiraci a motivaci v kurzu. Lektorský kurz obličejové jógy mě podpořil v moji vášni omlazení pleti pomocí přirozených metod. Už vím, že pomocí cvičení obličejové jógy lze vyformovat krk a bradu, zpevnit dekolt, povislé tváře a kontury obličeje, eliminovat otoky a kruhy pod očima, zjemnit vrásky na čele, zpevnit oční okolí a celou pleť tzv. zvednout a krásně rozzářit. Mám 40 let a začala jsem na sobě pozorovat, že se mi mění výraz tváře a moje pleť ztratila takovou tu " jiskru". Díky obličejové józe jsem si jiskru vrátila a to mě motivovalo, abych pomohla i ostatním ženám vracet jiskru do tváře, vypadat mladistvěji a prostě se cítit hezky. Těším se na další společné školení a aktivity.
Pavla Skolilwww.shopmorebeauty.com
Lektorský kurz obličejové jógy jsem u Zuzky absolvovala on-line formou, v létě 2021. Chvíli jsem váhala, jestli to mám "risknout". Říkala jsem si "online?" a "není to drahé?". Ale jsem moc ráda, že jsem sebrala odvahu a do kurzu se přihlásila. Zuzk je opravdový profesionál a odborník v odvětví "face yogy". Odpověděla na každý můj zvídavý dotaz a nikdy jsem neměla pocit, že bych ji s něčím otravovala. Vše je ve videích velmi pěkně a srozumitelně vysvětleno, takže mi ani nechyběl osobní kontakt. I po skončení kurzu Zuzka se vším ráda poradí, takže nemám pocit, že jsem "v tom sama". Zuzka mi otevřela nové dveře...
Radka Heumannová
Ďakujem Zuzke za detailný lektorský kurz tvárovej jogy, ktorý obsahoval celý balíček, čo znamená nie len cviky a názvy svalov, ale aj techniky masáží, návody ako viesť kurzy tvárovej jogy a v neposlednom rade ako naštartovať svoj online biznis. Cez FB skupinu nás pravidelne zásobovala doplnkovými videami o prebiehajúcich modeloch, bola vždy otvorená a nápomocná všetkým otázkam budúcich lektoriek. Cením tiež Zuzkin spôsob vyjadrovania a navigovania, ktorý bol vždy prehľadný a jasný a taktiež, že jej celá práca je veľmi zorganizovaná. Zuzku vnímam, ako veľkú, úspešnú podnikateľku, mentorku a ak by nerobila tvárovú jogu, mohla by sa živiť life coachingom 🙂 Dúfam, že Zuzkin úspech sa prenáša. 🙂
Katarína Sedláková
Lektorský kurz obličejové jógy Zuzky Ondrisové byl velmi přehledně sestavený. Byla k němu zavedena FB skupinka, kde nám Zuzka vždy vše s velmi příjemnou energií srozumitelně vysvětlila a zopakovala, aby se nám to ukotvilo. Předala nám spoustu praktických tipů k vedení kurzů obličejové jógy. Jsem velmi ráda, že jsem si kurz zakoupila. O obličejovou jógu se zajímám už pár let, ale přesto jsem se dozvěděla mnoho nových informací a naučila se spoustu dalších cviků. Doporučuji!
Lenka MayerhoferováIG: lenka.mayerhofer
Lektorský kurz byl skvělý. Tolik informací, materiálů a podpory a zároveň vše srozumitelně a jednoduše. Otevřel mi úplně nové možnosti dělat to, co mě baví a dává mi smysl a já jsem za to obrovsky vděčná. Zuzka je úžasná lektorka a školitelka a je vidět, že svou práci dělá srdcem a učí to tak i dál. Děkuji
Martina Šulcová
Lektorský kurz u Zuzky je naprosto parádní! Je sestaven tak, že se lektorky naučí všechny potřebné znalosti, včetně praktické stránky věci, od A do Z. Zuzka je nejen velká profesionálka, ale i úžasná žena, která předává svou vášeň dál. Což je mimochodem vážně nakažlivé. Díky, že jsem se mohla stát lektorkou pod tvým vedením!
Kateřina Brühlová www.katerinabruhlova.cz
Zuzanka, ani neviem, ako sa ti môžem poďakovať za tento kurz aj za túto dnešnú skúšku. Si úžasná učiteľka, ten kurz nemal jedinú chybičku, mám pocit, že môžem hory prenášať. ❤🙏
Katarína Kapusňák
Milá Zuzko, moc děkuji za lektorský kurz obličejové jógy. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě tebe. Celý kurz je velice dobře zpracován, nabitý informacemi a užitečnými typy, které jako lektorka moc ocením na svých kurzech. Jestli uvažujete o lektorském kurzu, vřele doporučuji tuto skvělou lektorku. Líbí se mi Zuzky profesionální přístup skloubený s pohodovou atmosférou a klidem, který kolem sebe šíříš. A to i online na dálku.  Děkuji ještě jednou a budu se těšit na další setkání.
Jitka Janešová lektorka hormonální jógy, obličejové jógylektorka hormonální jógy, obličejové jógy
Som veľmi rada, že som sa zúčastnila lektorského kurzu práve u Zuzky, pretože je skvelou lektorkou, s profesionálnym prístupom, pripravou a motiváciou počas celého kurzu. Radosť sa učiť 😊. Kurz ma veľmi obohatil o ďalšie poznatky, nastavil ma správnym smerom a doplnil moju prácu jedinečne 👍.Spoznala som veľa príjemných a obohacujúcich žien 👌 a uvedomila som si zase a znova aká vynikajúca a neskutočná je ženská sila a odhodlanosť.
Betty Macour
Som vďačná za to, že som lektorský kurz tvárovej jogy absolvovala. Otvoril mi nové možnosti. Prácu s ľuďmi, kde výsledkom je krása, radosť, pohoda.
Ivana Blažejová
Obličejovou jógu jsem cvičila podle videi delší dobu. Cítila jsem že to není ono, že se nic neděje k mému uspokojení. Hledala jsem lektorku, pod jejímž vedením bych se naučila cvičit vše správně, od základu. Našla jsem, Zuzku. Pročetla jsem si její stránky, zacvičila pár cviků, a byla jsem rozhodnuta. Přeskočila jsem postup, namísto přihlášení se do základního kurzu, šla jsem naplno do velmi intenzivního kurzu instruktorského, i když je mi 56 let nelituji, ba naopak, jsem přímo nadšená, napěchovaná všemi informacemi které bych jinde nezískala, a hlavně výsledky které se dostavují. Díky kurzu Zuzky, jsem se naučila nejen správně používat obličejové svaly, ale také správně pečovat o svou pleť. Zuzka je nejenom skvělá lektorka, ale také skvělý člověk. Je ochotná nám radit a zůstat s námi v kontaktu i nadále. Těším se na další naši spolupráci, a také na to jak budu vše již naučené předávat dále ženám, které chtějí o sebe pečovat a cítit se dobře, děkuji Zuzi 🙂
Marta Janegová
Musím říct, že jsem neskonale vděčná za den, kdy jsem hledala kurzy obličejové jógy a narazila na Zuzčin, protože tolik informací, pochopení a porozumění jsem už dlouho nikde nezažila a nezískala. Po celou dobu kurzu se mi krom vědomostí nabíjela i energie a získávala jsem v dnešní době tak vzácný optimismus. A proč? Protože krom toho, že jsem pomohla cvičením sama sobě (moje druhá brada by mohla povídat... Vlastně nemohla, už ji téměř nemám 🙂 jsem pomohla i své mamce a nemůžu se dočkat, až začnu cvičit se všemi, co nechtějí vypadat na svůj věk a pomůžu všem, kdo na sobě chtějí něco změnit. Kurz doporučuji po všech stránkách, od skvěle vytvořených osnov, přes praktické ukázky cviků až po ochotu, vstřícnost a pozitivní energii lektorky Zuzky - opravdu krásně to vytvořila a hezky se o nás starala 🙂 Přeji všem, kdo kurz absolvují, aby je to bavilo a dobře se jim cvičilo - naše tělo je náš chrám, je jen na nás, jak se o něj staráme a obličejová jóga nám v tom z velké části pomůže. A navíc se u toho i zasmějeme a co dodá obličeji lepší a mladistvější vzhled? 🙂 Moc děkuji za vytvoření nové hodnoty, otevření nových dveří a že jsem mohla poznat fajn kolektiv nových lektorek, ke kterým jsem teď měla tu čest se zařadit! 🙂
Leona Cahlová
Čisté, priame línie kurzu, profesionálny prístup zo 100%-ným využitím poznatkov. V celom kurze sa nesie posolstvo ako správne, efektívne podať tvárovú jogu nám budúcim lektorkám tak aby sme načerpané vedomosti vedeli ihneď podať našim klientom s istotou a sebavedomím. Lektorský kurz môžem s najčistejčím svedomím a vedomím odporučiť, milé dámy. Naučila som sa ako správne precvičovať svaly v celej partii tváre krku a dekoltu. Rôzne masážne techniky ako aj bankovanie tváre. A samozrejme aj ako sa staráme o pleť. Tým, že sa pri cvičení smejeme do zrkadla uvedomujeme si svoju jedinečnú krásu a naše schopnosti. Ďakujem ti Zuzanka.
Monika Tschollová Benková
Vďaka kurzu tvárovej jogy som po tom, ako ma začali trápiť prvé vrásky a dvojitá brada, našla spôsob, ako sa s nimi popasovať. Po pár týždňoch už na sebe vidím pozitívne zmeny. Zuzka je skvelá učiteľka, lektorka, ktorá vždy ochotne odpovedala na moje otázky, vždy ochotne do detailov vysvetlila každý jeden cvik, nikdy nevytvárala napätie ale neustále nás povzbudzovala. Som rada, že som na sebe vyskúšala priaznivé účinky tvárovej jogy a vybrala som sa tak aj v dnešnej dobe, keď sa na nás z každej strany usmievajú ,,vylepšené “ tváre, tou prirodzenou cestou k udržaniu mladého vzhľadu 🙂 .
Miriama DanišováPharmDr.
Už na tvojej stránke som sa v popisoch kurzov dozvedela dostatočné informácie, čo lektorský kurz bude obnášať a aký bude jeho výsledok. Komunikácia s Tebou je veľmi presná, zrozumiteľná a príjemná. Celý kurz, jeho rozdelenie do modulov, videá a k tomu popisy, je veľmi dobre spracovaný a zrozumiteľný. Veľmi oceňujem, že k nemu mám doživotný prístup a kedykoľvek si budem potrebovať niečo zopakovať alebo "oživiť", tak tú možnosť mám. Učila som sa s radosťou a v pohodlí domova.
Petra Beňoválektorka tvárovej jogy
Za 26 let své vizážistické praxe jsem absolvovala spoustu vizážistických a omlazujících kurzů, ale tento lektorský kurz od Zuzany Ondrisové byl nejkvalitnější jak obsahem tak formou. Získali jsme spoustu materiálů, jak tištěných, tak i videí a modulů, které byly zpracovány velmi přehledně a srozumitelně. K těmto materiálům se mohu neustále vracet a pilovat svoji techniku. Jestli uvažujete o lektorském kurzu, vřele doporučuji tuto skvělou lektorku. Zuzana je navíc velmi příjemná a sympatická žena a její kurz si opravdu užijete.
Kateřina Schlosserová, vizážistka a fotografka, 51 letwww.oblicejova-joga.eu
Jedním slovem SUPER. Nejprve jsem se obávala, online? Neosobní. Opak je pravdou. Jako kdyby jsme seděly s lektorkou a spolužačkami v učebně. Zuzka má kurz opravdu perfektí, moduly na sebe nádherně navazují a každy týden dává obličejová joga větší a větší smysl. Obrovskou výhodou pro mne bylo, že jsem mohla cviky cvičit ve své "soukromé zoně". Zuzka na obrovské obrazovce a já do detailu pozorovala provedení cviku a neustálé opakování. To by si člověk ani při největší odvaze v učebně dovolit nemohl. Další obrovská výhoda? FB skupina. Při jakémkoliv dotazu Zuzka okamžitě odpověděla a pokud to vyžadovalo, natočila speciální video pro danou problematiku. Nádhera.
Brigita Paletářováinštruktorka jogy
Mé první setkání se Zuzkou a obličejovou jógou se uskutečnilo v Brně na základním kurzu. Tehdy jsem se díky Zuzce a jímu nadšení pro cvičení rozhodla absolvovat lektorský kurz právě u ní. Kurz byl velmi intenzivní a zodpověděl mi všechny otázky. Mně osobně velmi vyhovovalo, že byl veden přes internet z pohodlí domova, sama jsem si řídila čas, kdy se výuce můžu věnovat, což bylo při mé časové zaneprázdněnosti skvělé. Zuzka jako lektorka je vstřícná, profesionální a přitom lidská. Vždy pružně a trpělivě reagovala na mé dotazy. Je velmi inspirativní a jsem moc ráda, že jsem ji poznala.
Hana Kaňovákozmetička a lektorka
Ja môžem len potvrdiť, ze nie je nič lepšie, ako tento online kurz. Tie, ktoré váhate, neváhajte. Mala som tiež obavy z online kurzu. Ale Zuzka ho ma tak premakaný, že to zvládnete. Krásne je všetko rozpísané v moduloch, preskúšanie cvikov je online, kde vás Zuzka opraví a poradí. Učíte sa kedy chcete, kedy vám to vyhovuje, v pohodlí domova. Ja osobne Zuzkin online lektorský kurz odporúčam všetkými 10-timi.
Kvetka Benešováabsolventka lektorského kurzu
S kurzem jsem byla naprosto spokojená. I když jsem z online formy měla obavy, vše bylo jasné a srozumitelné. Zkoušky byly perfektní formou zkoušení všech znalostí s klidným a vyrovnaným přístupem Zuzky. Děkuji.
Michaela Sirnáfyzioterapeutka

Ak si chcete pozrieť zoznam lektoriek, ktoré úspešne absolvovali online kurz Face Yoga Institute, kliknite SEM >> >>

Prosím, poznačte si do kalendára termín najbližšieho kurzu - 5.9. 2022

PRIHLASOVANIE NA KURZ BUDE SPUSTENÉ V POLOVICI AUGUSTA

V septembri sa opäť otvoria brány nového kurzu, otvoríte si prvý modul a budú vás čakať vaše prvé úlohy.

Po absolvovaní všetkých modulov s cvikmi si s každou z vás urobím individuálny ZOOM, cviky si prejdeme a skontrolujeme. Záverečné preskúšanie a certifikácia bude prebiehať online formou, otermíne budete informované vo FB skupine. 

Pokiaľ máte záujem kurz absolvovať individuálne a začať v inom termíne, ako je stanovený skupinový začiatok, napíšte mi na e-mail zuzka@tvarovajoga.sk.

V prípade, že som nezodpovedala nejakú vašu otázku, napíšte mi, prosím, alebo mi zavolajte na +421 902 980 416. Teším sa na vás!

Zuzana Ondrisová

Face Yoga Institute