Chcete omladnúť bez botoxu a plastickej operácie?

Zvládnete to jednoducho pomocou 

pravidelného precvičovania

tvárových svalov 

Volám sa Zuzana Ondrisová, som akreditovanou lektorkou tvárovej jogy a mojím cieľom je rozšíriť túto úžasnú metódu omladenia tváre aj medzi ďalšie ženy. Na základe mojich dlhoročných skúseností som vytvorila vlastnú metódu a zostavu cvikov a masáží, ktoré mojim klientkám prinášajú viditeľné výsledky. Mne samej tvárová joga pomohla spevniť kontúry tváre a líc, zredukovať hlboké vrásky na čele a okolo očí. Vďaka pravidelnému cvičeniu a starostlivosti sa moja pleť rozjasnilaomladla.

Objavte aj vy čaro tejo unikátnej metódy, naučte sa cvičiť pod mojím vedením na živých kurzoch alebo pomocou inidividuánych online konzultácií. 

ak sa radšej učíte sami, ponúkam vám

e-BOOK s inštruktážnymi videami 

eBook s inštruktážnymi videami obsahuje: 

 • rannú rozcvičku
 • základnú zostavu 11 cvikov s videami 
 • očnú jogu
 • harmonogram cvičenia
 • 21-dňový motivačný kalendár
 • a 6 ďalších bonusov s videami

Dozviete sa v ňom, ako funguje naša pleť a svaly, prečo vznikajú vrásky a ako vďaka pravidelnému cvičeniu a starostlivosti zamedziť ich vzniku. Nebudú chýbať rady a tipy, ako cvičenie zakomponovať do každodenného života. 

A to nie je všetko! Nechcem vás na začiatok zahltiť desiatkami cvikov. Učte a osvojujte si cviky postupne. Každých 7 dní vám pripomeniem cvičenie, aby ste naň nezabudli a postupne vám budem posielať tieto bonusy:

 • ŤAHÁK
  Ťahák vo formáte pdf veľkosti A4, kde sú vyobrazené všetky cviky zo základnej zostavy, popis rannej rozcvičky a masáže tváre. Výborná pomôcka na to, aby ste si cviky neustále pripomínali a cvičili pravidelne. Môžete si ho vytlačiť a nalepiť napríklad do kúpeľne na zrkadlo alebo na nočný stolík. Vďaka ťaháku nezabudnete cvičiť a budete dodržiavať pravidelnosť. A to má za následok dosiahnutie želaných výsledkov!
 • BONUS - BRADA, KRK
  Ďalšie bonusové cviky spolu s videami na spevnenie krku a kontúr brady. Niektorým ženám sa už veľmi skoro začína vytvárať dvojitá brada. Tiež aj krk nám signalizuje a ukazuje skutočný vek, pretože svaly na ňom rýchlo ochabujú a koža sa riasi. A ruku na srdce, sem-tam zabúdame aj na krku urobiť píling, či mu dodať hydratáciu. Ak vás tieto problémy trápia, určite si zaraďte aj tieto bonusové cviky do vašej zostavy.
 • BONUS - LÍCA, KONTÚRY TVÁRE, NOSOÚSTNA RYHA
  Povädnuté líca, kontúry tváre a hlboká nosoústna ryha trápia mnoho žien. Vytvára to veľmi smutný výraz tváre aj keď smutné vôbec nemusíme byť. Líčka aj kontúry si jednoducho spevníte aj cvikmi zo základnej zostavy, ale pokojne si pridajte aj tieto nové. Môžete ich obmieňať. Tiež medzi nimi nájdete aj tip na masáž nosoústnej ryhy. Ku každému cviku je opäť aj inštruktážne video. Najjednoduchší cvik na spevnenie líčok je úsmev, tak ho nezabudnite praktizovať každý deň!
 • BONUS - OČI, HORNÉ a SPODNÉ VIEČKA
  Ovisnuté horné viečka či vačky pod očami trápia nielen ženy ale aj mužov. Aj toto jemné svalstvo na hornom a spodnom viečku vieme spevniť účinnými cvikmi. Chce to však trošku trpezlivosti a vytrvalosti,ale odmena vás určite poteší. Je celkom možné, že sa vďaka pravidelnému cvičeniu vyhnete aj operácii horných viečok.
 • BONUS - VIDEO AKO ODCVIČIŤ CELÚ ZOSTAVU ZA 5 MINÚT
  Tento bonus je asi najobľúbenejší 🙂 a keďže som žena, veľmi aktívna, absolútne chápem, prečo. Vo videu sa naučíte ako odcvičiť celú základnú zostavu za 5 minút. Je to veľmi jednoduché, ale intenzívne. Cvičiť budete rovnaké cviky ale iným spôsobom. Vo videu vás to naučím. Už bude pre vás ľahučké zacvičiť si aj keď budete mať veľmi málo času.
 • LYMFOMASÁŽ TVÁRE - 6 MINÚTOVÉ VIDEO
  Dokonalou bodkou za večerným cvičením a starostlivosťou o pleť je masáž. Nielenže vás príjemne upokojí a zrelaxuje, vašu pleť spevní, zahreje a prekrví. Určite si ju treba vyskúšať a pravidelne robiť. Má skvelé účinky a viditeľné výsledky.
 • WEBINÁR
  Raz za dva mesiace robím pre moje klientky zo živých kurzov webinár v trvaní 45 minút, precvičujem čo je v ebooku ale aj nové cviky plus masáž tváre na záver.
ako spevniť očné okolie
zuzana-ondrisova-tvarova-joga
tvarova-joga-cviky

Čas nezastavíme, ale

 • môžeme spevniť svaly na tvári 
 • spomaliť tvorbu vrások 
 • zredukovať tvorbu vrások 

Aj pravidelné 10 - 15minútové cvičenie každý deň má pozitívny vplyv na výraz vo vašej tvári.

Teším sa na to, ako skvelo budete vyzerať a vďaka tomu sa aj cítiť. Ak budete mať akékoľvek otázky alebo si nebudete niečím isté, napíšte mi na adresu zuzka@tvarovajoga.sk.

Možno vám napadajú tieto otázky:

 • Tieto informácie nájdem hocikde na internete a zadarmo, prečo si mám tento eBook kúpiť?
  Áno, nájdete, ale vyhľadávanie a skúšanie vám zaberie veľa času, nebudete vedieť, či sú to správne cviky pre vás. To, čo som si postupnými krokmi a skúsenosťami dávala dohromady ja, viac ako tri roky, vám teraz ponúkam v mojom eBooku. Nemusíte tráviť čas hľadaním a surfovaním na internete, skúšaním a zisťovaním, či sú to tie správne kroky. Tu je to všetko na jednom mieste.
 • Pomôže mi to aj keď mám 50 rokov?
  Áno, skvelé je, že s tvárovou jogou môžete začať v akomkoľvek veku. Ideálne je okolo 30-roku, ale nikdy nie je neskoro. Je lepšie s tvárou cvičiť, doplniť aj masáže a nastaviť správnu starostlivosť o pleť, efekt a zmena sa dostaví
 • Za akú dobu môžem očakávať výsledky?
  Je to veľmi individuálne. U niekoho sa výsledky dostavia už po dvoch týždňoch cvičenia, u iného po 5 týždňoch. To, čo pociťujú klienti ako prvú zmenu na tvári, je pružnosť a zdravší vzhľad pleti. Viacerí už po týždni pravidelného cvičenia.
 • Čo ak s eBookom nebudem spokojná?
  V tomto prípade vám ponúkam garanciu vrátenia peňazí. Do 7 dní mi môžete napísať na môj kontaktný email zuzka@tvarovajoga.sk a ja vám vrátim peniaze v plnej výške.
Tvárová joga je nenáročná, zábavná a pomáha dosiahnuť to čo všetky chceme – byť krásne! Ebook je plný informácií, dobre sa číta a pomôže naučiť sa cviky aj bez účasti na kurze.
katarina belkova tvarova joga
Katarína Belková
E-book je veľmi zaujímavý a perfektne štruktúrovaný - žiadne zbytočné informácie, len jasné fakty a návody. Vrelo ho odporúčam!
katarina-hodonova
Katarína Hodoňová

Kartičky s cvikmi tvárovej jogy

K ebooku vrelo odporúčam zakúpiť aj kartičky s cvikmi tvárovej jogy. Je ich 21 - presne toľko, koľko je základných cvikov v eBooku a všetky bonusové k tomu. Kartičky sú skvelým doplnkom k cvičeniu. Ak sa podľa videí cviky naučíte, podľa kartičiek si ich ľahko pripomeniete.

A môžu s vami cestovať v kabelke kamkoľvek :-).

Čo hovoria na ebook jeho čitateľky?

O tvárovú jogu som sa začala zaujímať až vďaka Zuzke. Informácie som mala chabé a tie čo som našla na internete mi neposkytovali ucelený obraz ako správne cvičiť. Tým, že žijem v zahraničí, nemala som možnosť absolvovať ponúkané kurzy na Slovensku. Tento eBook však poskytuje ucelený obraz o tvárovej joge a je veľmi zrozumiteľne spracovaný aj pre úplných začiatočníkov. Odporúčam všetkým, ktorí by chceli začať s tvárovou jogou, ale nevedia ako na to.
Martina DellapietraHR
martina kolackova - tvarova joga
Obličejová joga mě nadchla od první informace, kdy jsem se o ní dozvěděla. Jsem personalistou a vím, jak je první dojem důležitý. Po přečtení e-booku zdarma jsem zapojila první cviky cestou autem z a do školky a těšila se na tento kompletní e-book se všemi cviky. Jsou jednoduché a přitom je na obličeji cítit, že se s ním něco děje. Už teď se těším na výsledky 🙂 E-book doporučuji všem, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře.
Martina Koláčkovápersonalistka
katarina-hodonova
E-book je veľmi zaujímavý a obsahovo perfektne štruktúrovaný - žiadne zbytočné informácie, len jasné fakty a návody. Veľmi sa teším, že som mala možnosť sa s ním zoznámiť a vrelo ho odporúčam všetkým!
Katarína HodoňováJazyková korektorka a prekladateľka Corectus
katarina belkova tvarova joga
Tvárová joga je nenáročná, zábavná a pomáha dosiahnuť to čo všetky chceme – byť krásne! Ebook je plný informácií, dobre sa číta a pomôže naučiť sa cviky aj bez účasti na kurze.
Katarína BelkováManaging Director at Forte Communications s.r.o.