Základný
online  kurz

TVÁROVEJ JOGY


 • Potrebujete sa zbaviť dvojitej brady, ochabnutých horných viečok, smutného výrazu tváre či hlbokých vrások?
 • Chcete udržať svoje svaly na tvári v dobrej kondícii?
 • Cítite, že chcete so svojím vzhľadom niečo robiť, no neviete, kde začať?
 • Chýbajú vám inštruktážne videá, zostavy cvikov či návody na masáže a plán cvičenia, ktorý by vám k tomu pomohol?

Tak potom ste tu správne!

Som 

Zuzana Ondrisová...

...a som lektorka a školiteľka tvárovej jogy, zakladateľka FACE YOGA Institute. Téme prirodzeného omladenia tváre sa venujem od roku 2013.

O účinkoch tejto metódy som sa presvedčila sama na sebe. Vďaka tvárovej joge som spevnila líčka, horné viečka,  zjemnila vrásky okolo úst a na čele a zbavila sa smutného a ustarosteného výrazu tváre.

Mojimi kurzami prešli tisícky žien a som rada, že som im pomohla cítiť sa lepšie, mladšie a spokojnejšie. Teším sa, že vďaka tomuto minikurzu budete aj vy žiariť a páčiť sa sama sebe viac.  

Zo skúseností viem, že je veľmi dôležité, aby vám niekto na začiatku poriadne vysvetlil a ukázal, ako začať a správne cvičiť, aby sa dostavil želaný efekt. 

Práve preto som pre vás vytvorila:

Základný
online  kurz

TVÁROVEJ JOGY


Určený pre začiatočníčky, v ktorom sa naučíte: 

 • krátku rannú rozcvičku - výborný rituál po zobudení
 • ako vyformovať krk a bradu 
 • ako spevniť dekolt, povisnuté líčka a kontúry tváre
 • ako eliminovať opuchy pod očami
 • ako zjemniť vrásky na čele a spevniť očné okolie
 • lymfomasáž na uvoľnenie svalov po cvičení
 • masáž s bankou na stimuláciu kolagénu 

Koľko je vaša investícia

do seba a do vašej žiarivej a mlado vyzerajúcej tváre?

Hodnota tohto kurzu je ťažko vyčísliteľná, pretože vaša spokojnosť sa finančne ohodnotiť nedá. Môže sa však rovnať efektu jedného kozmetického ošetrenia, ktoré vás stojí desiatky EUR. 

Avšak cena tohto online kurzu s prístupom na 12 mesiacov je

len 59 eur

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a investujte do seba hneď teraz.

Ste už len jeden krok od toho, aby ste začali s omladzovaním vás a vašej tváre.

Online kurz 

VÁM POMÔŽE

 • spevniť kontúry tváre
 • zjemniť vrásky na čele
 • zbaviť sa dvojitej brady
 • spevniť horné viečka
 • zoštíhliť krk
 • zjemniť nasolabiálne vrásky
 • zdvihnúť kútiky úst
 • rozžiariť pleť

Čo vás v kurze čaká

Rozcvička

na prekrvenie celej tváre

Cviky

na konkrétnu partiu

Masáže

tváre a konkrétnej partie

Návody

ako odstrániť konkrétne problémy

Bankovanie 
-masáž

základná masáž s bankou

Praktické tipy
+ plán

ako na to s minimom času

Bonusové
video

precvičenie vybranej partie 

Presný plán cvičenia

inštrukcie a akčný plán

A mám pre vás aj 2 skvelé

Bonusy

Bonus č. 1

Celá zostava cvikov
v  11 minútovom videu 

Aby ste sa nemuseli preklikávať medzi jednotlivými cvikmi, vytvorila som pre vás zostavu všetkých 11-tich základných cvikov. Nasledujú za sebou, každý cvik sa zopakuje 5 x s výdržou 7 sekúnd. Cvičíte jednoducho a rad radom celú zostavu.

Bonus č. 2

Manuály k rozcvičke a základnej zostave na stiahnutie 

Ak sa niečo nové učíme, je dobré pokiaľ máme k dispozícii aspoň malý ťaháčik :-). Nemusíte zakaždým otvárať počítač a púšťať videá, stiahnete a vytlačíte si manuály k rozcvičke a základnej zostave. Či už si ich nalepíte na zrkadlo do kúpeľne alebo ich budete mať po ruke na nočnom stolíku je na vás. Dôležité je, že môžete do nich kedykoľvek nazrieť.

ČO NA KURZ HOVORIA

moje klientky:

Zuzanko, vše jsem prošla, pročetla a musím říct, že kurz je super. Krásné stránky, hezky přehledné, cviky detailně vysvětlené, masáže skvělé.

danisa-radvanova-nalepkova

Denisa Radvanová Nálepková

Ahoj Zuzko,

chtěla jsem Vám napsat, i když nejsem milovník sociálních sítí a neovládám moderní technologie, že se Vaše práce neminula účinkem.

I když jsem se zatím neozvala, teď to dělám, abyste věděla, že nejvíc na tom cvičení je, že jdu životem s pocitem, že to držím ve svých rukou.

A to je moc prima pocit, protože v době utlumení aktivit díky coronaviru jsem si navykla cvičit, a díky pravidelnosti vidím i první výsledky.

Tak nějak mě to hřeje vevnitř a mám jiný výraz a vyzařování, protože už vím, jak na to a nejsem vydána jen tak zubu času napospas.

Nepotřebuju dokonalost a nespěchám. Ale je to hezké věnovat se sama sobě a prociťovat to -  a v souvislosti i s jinými životními okolnostmi "propouštím" nelaskavé a přísné myšlenky o sobě, odsuzující výroky a moje myšlenky jsou více o pokoji a pohodě se sebou samou.

Baví mě prohlubovat si porozumění principům OJ a díky precizním videím a podrobným návodům to postupuje.

Mám z toho radost a mám větší radost ze života.

Váš projev na videích je velmi uklidňující, milý a přirozený.

Kdybyste někdy umdlévala, třeba si vzpomenete, že Vaše upřímná snaha předat své poznání a zkušenosti ostatním ženám někomu pomohla.

Ludmila, Praha, 54 let

Online kurz je skvelá vec. Keď mám ráno vypnutú hlavu a nemám bunky na vymýšľanie zostáv, čo si zacvičím, jednoducho si to pustím a cvičím. Veľmi oceňujem, že nám to Zuzka takto zjednodušila. Po cvičení premasírujem a môžem spokojne vyraziť von.

silvia-dinkova

Silvia Dinková

Dobrý deň Zuzka, chcem sa veľmi poďakovať za zostavu cvikov a celkovo za ten program 11 cvikov. Je úžasný 🙂 cvičím pravidelne každý deň odkedy som si ho zakúpila a zmeny je už vidno. Vidím to hlavne na fotkách a aj keď s niekym telefonujem cez skype, moja tvar vyzerá na obrazovke úplne inak. Predtym boli lica prepadnute a teraz sú pekne oble 🙂Cvičenie je pre mna zároveň taká meditácia. Dakujem Zuzka ešte raz za paradne cviky, za nadšenie s akým robíte svoju prácu. Vďaka cvičeniu som každým dnom so sebou spokojnejšia 🙂krásny den prajem, veľa zdravia a nech sa dari vo vsetkom 🙂👍🍀
 

Dobrý den Zuzka, moc Vám děkuji. Jste skvělá. Máte moc příjemné vystupování, příjemný hlas a ste přirozená. Cítim z vás opravdovost. Jsem ráda, že jsem Vás na internetě objevila 🙂

Cvičím od neděle a změny cítím už teď, viditelné samozřejmě  ještě nejsou ale po cvičení určite..plus jakoby cítím, že se mi zvedají líce, krk je napjatejší, vráska vzteku tam stále je. ..ale zdá se mi, že prostor mezi  obočím je vypljatější a nemám tam mezi vráskami tolik vlnku kúže

Dobrý deň, chcem Vám poďakovať, veľmi sa mi to cvičenie páči, už som si vytvorila aj návyk a cvičím pravidelne ráno každý deň. Veľmi sa mi páči aj facebooková skupina. Včera som sa odfotila, vidím aj drobné zmeny. Fotky posielam.

Pýtate  sa...

...alebo najčastejšie otázky, ktoré vás zaujímajú:

KEDY získam prístup do kurzu?

Prístupy do kurzu dostanete ihneď po zaplatení za kurz do vašej emailovej schránky.

AKO DLHO mi platia prístupy do kurzu?

Prístup k online programu získate na jeden celý rok. Počas tohto obdobia ho môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek a koľkokrát budete chcieť a potrebovať.

ČO AK sa nebudem vedieť do kurzu prihlásiť?

Ak budete mať technický problém, pokojne nám napíšte na zuzka@tvarovajoga.sk, radi vám pomôžeme:-)

ČO AK nebudem s kurzom spokojná?

Nemusíte sa ničoho obávať. Ak by ste usúdili, že tento kurz nie je pre vás, alebo ste očakávali niečo iné, stačí, ak mi napíšete mail a ja vám peniaze bez akýchkoľvek otázok vrátim.