tvárová joga = pevná a žiarivá pleť

Volám sa zuzana Ondrisová

A som lektorkou a školiteľkou tvárovej jogy. Som šťastná, že už 7 rokov robím prácu, ktorá ma baví a najmä prináša ženám radosť.

Počas mojej praxe som pomohla niekoľkým tisíckam žien vyzerať lepšie, mladšie a cítiť sa spokojnejšie. Vytvorila som ucelený koncept a metodiku omladzovacích techník založených na precvičovaní tvárových svalov a masáží.

Vypracovala som študijné materiály pre moje klientky, video návody, postupy a praktické tipy. Nestalo sa to na počkanie, bol to proces, pri ktorom som sa veľa naučila :).

Organizujem kurzy - skupinové aj individuálne, prednášky a workshopy, vytváram online programy a zdieľam svoje know-how v mojom vzdelávacom programe pre budúce lektorky tvárovej jogy FACE YOGA Institute ®.

Mojim cieľom je, aby sa s touto omladzovacou technikou zoznámilo čo najviac žien po celej SR a ČR. Dostávam mnoho správ o tom, ako ženám tvárová joga pomáha nielen vyzerať dobre ale výborne sa so sebou cítiť. A to je ten najlepší benefit tvárovej jogy a motivácia pre mňa.

Verím, že o pár rokov bude v každom meste na Slovensku a v Čechách kvalitná lektorka tvárovej jogy.

zuzana-ondrisova-tvarova-joga
zuzana-ondrisova-tvarova-joga

Ako som sa k tejto práci dostala?

„Komplimentom“, že vyzerám hrozne a mala by som so sebou niečo robiť. Bolo to po šiestich rokoch na materskej dovolenke.

Tvárová gymnastika bola prvou voľbou a krokom k tomu, aby som sa stala lektorkou. V našich končinách v roku 2013 nikto pojem tvárová joga nepoznal.

Najskôr som si urobila akreditovaný kurz tvárovej gymnastiky u pani D.Kišoňovej, založený na koncepte podľa francúzskej rehabilitačnej sestry Camille Volaire. Obsahoval tri desiatky cvikov. Začala som ich praktizovať a vidieť na sebe zmeny.

Postupne som začala študovať ďalej, kupovať knihy a narazila som na japonskú cvičiteľku tvárovej jogy Fumiko Takatsu a ďalšie Japonky, ktoré sa zaoberali masážami a prirodzeným liftingom tváre.

Testovala som ich a vyberala to, čo sa mi najviac páčilo. Tvorila som si svoj systém, metodiku a celý koncept tvárovej jogy.

Kombinovaním týchto techník môžete:

dosiahnuť pevnejšie kontúry tváre
mať plnšie pery ale aj pevnejšie líčka
rozžiariť a vypnúť svoju pleť
spevniť krk a dekolt a omnoho viac

Ak vás trápi dvojitá brada, ovisnuté kútiky úst, kruhy a vačky pod očami,

či ovisnuté líca alebo hľadáte spôsob ako omladiť tvár

ste na správnom mieste

EFEKT je dlhodobý

A hlavne finančne nenáročný, čo je veľkou výhodou oproti injekciám a výplniam.

Podstatou tvárovej jogy je pravidelný a opakovaný pohyb svalov. Vďaka pohybu sa rozhýbe lymfa a zodpovedne si plní svoju funkciu.

Pri cvičení dochádza k opakovanému napínaniu a uvoľňovaniu svalov, čím sa sval čiastočne odkrví a následne prekrví okysličenou krvou.

Tým nastáva regeneračný proces, vďaka ktorému sa sval spevní. Pokožka sa stáva jasnejšou, čistejšou a pružnejšou.

Nezabúdame však ani starostlivosť o pleť a najmä hydratáciu a výživu. Masážou sa svaly po cvičení krásne uvoľnia.

Spolu s bankovaním, masážami a cvičením pracujeme s tkanivami a stimulujeme prirodzenú tvorbu kolagénu, tkanivá sú následne pružné a koža je hydratovaná a vypnutá.

tvarova-joga-cviky
tvarova-joga-cviky

Tvárová joga pre vás

zuzka-ondrisova-tvarova-joga-video

Ak vás trápi dvojitá brada a vaša tvár pôsobí unavene a ochabnuto, inšpirujte sa vo videu, ktoré som pre vás natočila a vyskúšajte zdarma moje tipy pre krásnu a zdravú pleť!

Tvárová joga so Zuzkou v médiách