Chcete mať

ZDRAVÚ
A KRÁSNU PLEŤ

bez kozmetických zákrokov?

Stiahnite si e-Book zdarma a odhaľte mojich 7 tajných tipov, ako to dosiahnuť. Verím, že tak ako pomohli mne a mojim klientkám, pomôžu aj vám!

Volám sa

Zuzana Ondrisová

...a som lektorkou a školiteľkou tvárovej jogy. Za 10 rokov praxe som pomohla nielen sebe, ale aj niekoľkým tisíckam žien vyzerať lepšie, mladšie a cítiť sa spokojnejšie. Vytvorila som ucelený koncept a metodiku omladzovacích techník založených na precvičovaní tvárových svalov a masáží.  Možete ma poznať z:

zuzana-ondrisova-tvarova-joga (25)

Ako vám 

 MÔŽEM POMÔCŤ


Ste na začiatku, alebo už máte s prirodezným omladením tváre a tvárovou jogou skúsenosti? Či dokonca sa v tejto oblaste chcete stať profík?
Pozrite sa, čo pre vás tvorím:

Ste na začiatku?


ZÁKLADNÝ ONLINE KURZ

Ste na začiatku a potrebujete, aby vám niekto ukázal a vysvetlil základy?  Mám pre vás  návod ako začať s tvárovou jogou už dnes. 

Chcete cviky len
na určitú časť?


ONLINE
KURZY

Chcete sa zamerať len na určité partie vašej tváre - napr. očné okolie, dvojitá brada či vrásky na čele? Kurzy na jednotlivé partie vám ukážu, ako na to. 

Chýba vám motivácia?


FACE YOGA LIVE CLUB

Viete ako cvičiť a starať sa o svoju pleť, no chýba vám pravidelná dávka moti-vácie či  komunita, ktorá by vás "nakopla"  starať sa o seba každý deň?

Chcete byť profík?


LEKTORSKÝ
KURZ

Myslíte to s tvárovou jogou a inými technikami pre prirodzené omladenie vážne? Potom mám pre vás ponuku certifikova-ných  lektorských  kurzov.

E-SHOP

Podporte regenráciu, zdravie a žiarivosť vašej pokožky, vlasov či celého tela aj pomocou starostlivosti kvalitných kozmetických prípravkov, výživových doplnkov a pomôcok na vyhladenie vrások a celkové omladenie. 

OMLADNITE

s Tvárovou jogou


Moje skúsenosti z 10 ročnej praxe tvárovej jogy teraz môžete získať aj formou tlačenej knihy. Vysvetlím vám všetko od A po Z, od  benefitov cvičenia, funkcií svalov na tvári, kože až po lymfatický systém. Najväčšiu časť knihy tvoria cviky s fotografiami a popisom cvičenia.

VÝSLEDKY

mojich klientiek


Video návod ZDARMA

Trápia vás

OCHABUNTÉ kontúry
tváre či DVOJITÁ BRADA?

Mám pre vás SÉRIU 3 VIDEO NÁVODOV ZDARMA ako sa ich zbaviť! Zdajte svoj email hneď teraz a povedzte zbohom dvojitej brade a smutnému výrazu tváre. Začnite omladzovať vašu tvár ešte dnes. 

ŽIVÉ KURZY tvárovej jogy »

ESTETICKÉ TEJPOVANIE


 - metóda, ktorá ZJEMŇUJE VRÁSKY & kontroluje nadmernú mimiku

SKÚSENOSTI ŽIEN,

ktoré išli so mnou do toho...


andrea-zelinkova

Perfektný kurz v ktorom si precvičíte partie okolo očí a čelo. Všetky cviky sú zrozumiteľne vysvetlené a veľmi oceňujem, že si viem zvoliť intenzitu cvičenia na základe mojich časových možností a vybrať cviky na konkrétne problematické partie. Ak sa chcete cítiť a vyzerať lepšie, určite si povedzte - Poďme cvičiť tvárovú jogu!

Andrea Zelinková
absolventka online kurzu Očné okolie

Za 26 let své vizážistické praxe jsem absolvovala spoustu vizážistických a omlazujících kurzů, ale tento Lektorský kurz od Zuzany Ondrisové byl nejkvalitnější jak obsahem tak formou. Získali jsme spoustu materiálů, jak tištěných, tak i videí a modulů, které byly zpracovány velmi přehledně a srozumitelně. K těmto materiálům se mohu neustále vracet a opakovat si či pilovat svoji techniku. Vřele doporučuji tuto skvělou lektorku, jestli uvažujete o Lektorském kurzu, nebo jen Základním kurzu. Zuzana je navíc velmi příjemná a sympatická žena a její kurz si opravdu užijete.

Kateřina Schlosserová
absolventka lektorského kurzu

kvetka-benesova

Môžem potvrdiť, že nie je nič lepšie, ako tento online kurz. Ak váhate, neváhajte. Mala som z online kurzu obavy. Ale Zuzka ho ma tak premakaný, že to zvládnete. Krásne je všetko rozpísané v moduloch, preskúšanie cvikov je online, kde vás Zuzka opraví a poradí. Učíte sa kedy chcete, kedy vám to vyhovuje, v pohodlí domova. Ja osobne Zuzkin online lektorský kurz odporúčam všetkými 10-timi.

Kvetka Benešová
absolventka lektorského kurzu

Buďme v spojení

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Každý deň tam zdieľam rady a tipy ako omladnúť prirodzenou cestou.