Kniha Omladnite s tvárovou jogou je na svete!

Kniha Omladnite s tvárovou jogou

Kniha Omladnite s tvárovou jogou je už v predaji! S myšlienkou napísať knihu o tvárovej joge som sa začala pohrávať pred viac ako dvomi rokmi. Neustále sa mi totiž hromadili otázky, či je ebook Ako omladnúť bez plastického chirurga aj v tlačenej forme.

Úplne som tie otázky chápala, ja som tiež typ, ktorý potrebuje držať knihu v ruke, robiť si do nej poznámky, podčiarkovať si a robiť značky na stránkach, ktoré ma zaujmú najviac. V hlave mi táto mysšlienka zostala, len som sa stále nejako nevedela dostať k realizácii.

Až som sa jedného pekného dňa na hudobnom festivale stretla s editorkou a literárnou koučkou Soňou Borušovičovou. Na rovinu sa ma spýtala, kedy už konečne napíšem tú knihu. „Veď ty všetko máš“, povedala mi. Pravdou je, že za základ som mohla považovať ebook a články, ktoré som doposiaľ napísala. Lenže, nevedela som ako to písanie uchopiť. Kde začať. Ako si vytvoriť štruktúru knihy. A tak som zdvihla telefón a dohodla si so Soňou individuálny literárny koučing. Bolo to skvelé rozhodnutie. So Soňou to išlo ľahko. Vždy ma usmernila, pri debate sme veľakrát vymysleli niečo nové a potom už samotná tvorba textu mi išla celkom od ruky. Písanie teda bolo „vybavené“.

Na rad prišla grafika. Od začiatku som vedela, že moju knihu nemôže graficky spracovať nikto iný ako Veronika Bošková. Stojí pri mojej značke od začiatku. Vytvorila mi logo, dizajn manuál, všetky moje materiály na kurzy, kartičky s cvikmi, materiály pre lektorky FACE YOGA Institute. Cíti, kam sa značka uberá, pozná mňa a dokonale to vie zhmotniť. To, ako kniha vyzerá, je jej práca. Keď mi chodia správy od mojich klientok, ktoré si knihu zakúpili, zväčša začínajú slovami: „Ahoj, Zuzi, tá kniha je krásna…“. Kniha má taký krásny kabátik vďaka Veronike.

Chcela som vytvoriť knihu, ktorú si každá žena rada vezme do ruky. Chcela som do nej dať nielen cviky, masáže a bankovanie ale aj:

  • moje praktické tipy
  • overené postupy mnou a mojimi klientkami
  • inšpiratívne príbehy a skúsenosti žien, ktoré tvárovú jogu praktizujú
  • miesto na poznámky a značenie pokrokov
  • zaujímavosti o cvičení
  • návrhy zostáv s cvikmi
  • benefity cvičenia – nielen tie estetické

A veľmi som si priala, aby kniha bola poučná, na pohľad pekná, s pevnou väzbou. Aby mohla byť vhodným darčekom a potešením pre niekoho, kto hľadá prirodzený spôsob omladenia tváre. Prajem si, aby sme si my, ženy uvedomovali našu dôležitosť. Aby sme kládli seba na prvé miesto. Venovali si čas a energiu. Potrebujeme to. Potrebujeme si nájsť vzťah k sebe. Mať sa rady, venovať si čas, relax, regeneráciu. Odmeňovať sa bez výčitiek. Nesnažiť sa o „dokonalú“ krásu. Ale začať vnímať tú „našu“ prirodzenú a s ňou pracovať.

Toto posolstvo sme sa snažili posunúť ďalej aj cez KRST knihy. Keďže bola situácia, ktorá nepriala hromadným akciám, pokrstili sme knižku on-line. Za krstnú mamu som si vybrala žienku, mne srdcu blízku Adelu Jasenovcovú. Maminu dvoch krásnych dcér, inštruktorku jogy, copywriterku, spisovateľku a nadšenkyňu tvárovej jogy. Skôr než knižku pokrstila mojim obľúbeným GOLDEN OLEJOM, porozprávali sme sa, prečo sa Adela vôbec pustila do tvárovej jogy, aký mala cieľ a či sa ho podarilo dosiahnuť. Ak ste krst a rozhovor ešte nevideli, tu nájdete VIDEO.

Kniha Omladnite s tvárovou jogou

Kniha Omladnite s tvárovou jogou

A čo na knižku hovoria jej prvé čitateľky?

Ahoj Zuzka, chcem Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoju úžasnú knihu, ktorú si mi poslala aj s venovaním, je krásna a ja sa veľmi teším, ako ju budem lúskať, cvičiť, robiť poznámky a postrehy alebo si v nej len tak listovať pre radosť. Gratulujem a ešte raz gratulujem, nech sa dobre predáva a robí radosť tak ako mne 🤗“ Marika

Milá Zuzko,moc děkuji za knížku a krásné věnování🙏😘Už jsem ji prečetla a jsem nadšena. Ačkoliv to pro mně co by absolventku kurzu bylo opáčko a utvrzení se v tom, že jsem vše dobře pochopila, zase mně to nakoplo dál. Myslím ale, že i kdybych Tvuj kurz neabsolvovala, velmi dobře bych se podle ni učila. A to se Ti povedlo – srozumitelnou formou ji napsat i pro ty ženy,které na kurzu ještě nebyly a chtejí začít.👍Skutečně skvělý odkaz,protože psané slovo nic nenahradí. Měj se moc krásně a ať se Ti daří😘🍀❤️, Michala Dlouhá

Jednoduchosť, precíznosť a zároveň jemnosť tejto knihy ma nadchla. Ako trénerka mám slabosť na fotky a ukážky svalov, preto oceňujem ich detailné znázornenie pri každej partii cvikov plus zdôraznenie s čím všetkým môže problém danej partie súvisieť 🤗 Táto kniha a tvárová joga je skvelým doplnkom pre každú cvičiacu ženu. Ďakujeme Zuzka, že pomáhaš ženám k úsmevu“ 🤗🌞

Miroslava Kromková, Fitness trénerka, FitCurves Ružinov
Verím, že si každá žena v tejto knihe niečo zaujímavé nájde, nech je pre vás inšpiráciou!
Pred pár rokmi ma nadchla metóda prirodzeného omladenia tváre. O jej účinkoch som sa presvedčila sama na sebe. Na základe mojich skúseností a poznatkov som vytvorila vlastnú metódu cvičenia, ktorá mojim klientom pomáha zbaviť sa dvojitej brady, opuchov pod očami, hlbokých vrások, dokonca umožňuje vrátiť cit do ochrnutej časti tváre. Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre