Tvárová joga omladzuje a pomáha

Tvárová joga omladzuje a nebolí

Tvárová joga omladzuje a pomáha! Potvrdili výskumníci podľa miništúdie, realizovanej na 27 – ich ženách vo veku od 40-65 rokov. To je teda

„prevratný objav“!

Musím povedať, že keď som tento článok zbadala na www.pravda.sk, ako prvé mi napadlo: „KONEČNEEEEE“.

Nie, že by som nevedela alebo neverila, že tvárová joga pomáha a omladzuje. Práve naopak. Viem to už dávno a moje klientky tiež. Tie štúdie nám v princípe ani netreba, pretože sme sa všetky presvedčili na vlastnej koži. Teším sa však, že najmä prívrženci botoxu a invazívnych metód to majú konečne čierne na bielom, že táto metóda nie je ani nebezpečná ani zbytočná. Ona vás dokonca ani veľa nestojí, je účinná a aj vás rozosmeje :-).

Predstavte si, že ženy, ktoré sa tomuto výskumu podrobili, cvičili 30 minút denne po dobu piatich mesiacov. Po istých časových úsekoch ich fotografovali štandardnou metódou, pri ktorej je možné zistiť starnutie pokožky. Čuduj sa svete, ženy vo veku 50 rokov vyzerali o dva roky mladšie. Dámy mali po piatich mesiacoch plnšie tváre, menej vrások a pôsobili mladistvejšie. O to nám predsa ide! Dá sa to, a aj vo veku 50 či 60 rokov to má zmysel. Prečítajte si skúsenosť mojej klientky. Takýchto žien, ktoré mi píšu už po mesiaci pravidelného cvičenia o svojich výsledkoch je celkom slušný zástup.

Najväčšiu radosť mám z toho, že ony sú šťastné. Sledujem ich premenu – nielen vonkajšiu, často to ide ruka v ruke so zmenou myslenia a vzťahu k sebe. Začínajú si venovať viac času a starostlivosti.

Ak ste sa aj vy rozhodli udržať si mladistvú tvár prirodzeným spôsobom, vyskúšajte cvičiť podľa mojich videí v eBooku. Ja sa vám budem pravidelne pripomínať, aby ste ostali v tempe :-). Ak máte radšej cvičenie s lektorkou, tak sa môžeme stretnúť na niektorom z mojich kurzov v SR a ČR.

Už teraz sa na vás teším a rada vám s cvičením pomôžem!

s pozdravom

Zuzana

 Zdroj: www.pravda.sk, foto: archív Z.O.

Pred pár rokmi ma nadchla metóda prirodzeného omladenia tváre. O jej účinkoch som sa presvedčila sama na sebe. Na základe mojich skúseností a poznatkov som vytvorila vlastnú metódu cvičenia, ktorá mojim klientom pomáha zbaviť sa dvojitej brady, opuchov pod očami, hlbokých vrások, dokonca umožňuje vrátiť cit do ochrnutej časti tváre. Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre